KATEGORİ
Kıymetli Dostlarım,
"GELİŞİ GÜZEL ZAMANLAR" yoğun bir çalışmanın ardından nihayet çıktı. Seçkin kitapçılarda; D&R, idefix, kitapyurdu, ÖTÜKEN gibi internet mağazalarında sizleri bekliyor. "Denize atılan bir şişe her kitap. Asırlar kumsalda oynayan birer çocuk. İçine gönlünü boşalttığın şişeyi belki açarlar, belki açmazlar..."
Cemil MERİÇ

POLİS KAYITLARINA GEÇMİŞ BİR HİKAYE

POLIS KAYITLARINA GEÇMIS BIR HIKAYE
Hırsızın biri, bir evin çatısına çıkmış ve anten kablosunu kesmiş. Evin reisi de tam TV'ye dalmışken yayın kesilince televizyonunu bir süre kurcalamış, "Bozuldu herhalde" diyerek yatmış. Ertesi gün adam işe gittikten sonra hırsız kapıyı çalıp adamın karısına, "Yenge, beni ağabey gönderdi, televizyon bozuk, alin da bir bakin dedi" demiş. Saf kadın da televizyonu vermiş. Aksam adam eve gelip de televizyonu görememiş ve karısından olayı öğrenince dumura uğramış tabii. O hafta sonu balkonda keyif yaparlarken bizim hırsız aşağıdan islik çala onlara bakarak sokaktan geçmiş.
Kadın hırsızı tanımış ve "Bak bey! Televizyonu çalan adam işte buydu!!" demiş. Adam bunu duyunca pijamalarla adamı kovalamaya başlamış. 5 dakika sonra diğer hırsız adamın evine gelip, karısına "Yenge, ben polisim, ağabey hırsızı yakaladı. Simdi  karakoldalar. Pantolonuyla, cüzdanını istiyor." Demiş ve kadın da kocasının cüzdanını vermiş. 
Adam hırsızı uzun bir süre kovaladıktan sonra kan ter içinde eve dönmüş...
Ve cüzdanın da gittiğini görünce iyice çıldırmış.
Artık bundan sonrasını biz de bilmiyoruz...