coğrafya, yazılı, 9, 10, 11, 12, lise, test,sınav, çıkmış, soru, sorular, hazırlık, deneme, üniversite, ygs, lys, tekiner, hoca, tekinerhoca, örnek yazılı, iklim, dünya, harita, ölçek, iç kuvvetler, dış kuvvetler, basınç, tarım, sanayi, sıcaklık, rüzgar
KATEGORİ

İLETİŞİM


Özel Mesajlarınızı baytekiner@hotmail.com adresine gönderebilirsiniz.

SİZDEN GELENLER

Muhterem Tekiner Hocam;
Yaşadığımız asrın tek düze eden, sıradanlaştıran, rahatsız etmemeyi esas ahlak diye telkin eden tamamen bireysel, nev-i şahsına köle etme gibi bir çabası var.
Basit sözlerle, sıradan tafraların ve tirit suyuna muhalif duruşlarla türbine edilmek istenen kahramanlıkların çağındayız.
Anlamadan anlatmak, fark etmeden çağırmak, idrakten yansımayan kelimelerle iddialar ortaya saçmak maalesef bu asrın ‘ukalalık, hastalığının nüks ediş biçimidir.
İnsanlara anlatacak bir şeyleri olan insanlar rahatsız olanlardır. Rahatsız, huzursuz, hatta diyebilirsiniz ki uyumsuz…
Bizim neslimiz doğu bloğunun yıkıldığı ve mütecavizlerin yaşamlarımızı dizay etmeyi öncü plan haline getirdikleri neslin ilk kopyalarıyız.
Her nesneye sirayet eden o saldırganlık, gerçek manası ile tek savunma kalemiz olan dindarlığımızıda kast etmektedir. Halbuki asrın muhalifleri gerçek dindarlardan çıkması gerekirken gerçekte onlarda batı bloğuna ve sadist kuramlarına maalesef feda edilmiştir.
Sistem müdafilerine en yakın olanlar en fazla tesir altında kalacakları zâhirdir.
Bu ülkede iyiler var, iman eden gerçek muhaliflerde var. Eğer bu kadarcık umut bile kalmamış olsa inanın kıyameti çağırmaya lüzum yok, o zaten kopmuştur, insanların eliyle yine insanların başına.
Sizleri memur kılınmak ve kredi kartları ile taksitlerin esiri haline getirilmesine karşı bir direnç koyması gereken kahramanlar olarak bildik.
Umarım köpürttüğünüz kelimeler umut verici hayatlarınızla pelesenk olur, birilerinin kahramanı olarak anılmayı hak edenlerden olursunuz.
Yarasına havanların merhem dövemediği kimseler Hakka varacak yolu kendi ufkunun arpacığına yerleştirmiş olanlar olacaktır.
Bu zaviyede bendenizin teklifi de kendiliğinden zuhur etmiş oldu ve sizin sızılı rahatınızı, rahatsızlığa teşvik, terğip edici hamlelerle öss neticesinden daha fazlasını insanlık için yapacak kahramanların önünüzde durduğunu/ yetiştirme vazifesi ile mühemmel olduğunuzu beyan etmiş olduk.
Adınızın başına ve sonuna bırakın başkaları ilaveler yapsın, yoksa sizin yaptıklarınız rütbe, o omuzlarında her kahramana yer bulan milletimin sinesinde açtığınız çığır ise taltif olacaktır, rütbeyi sandığa, taltif-i milleti ise ebediyete ve en son huzur-u Rahmâna şahit olarak çıkartırsınız…
Dosta lisanımız sürçmez, düşmana da her sözümüz af icap ettirir.
Her daim selam ve selamette olasınız…tekiner hocam...
                                                                                             İ. D.

***

Her zaman olduğu gibi gibi yine çok iyi bir iş çıkarmışsınız hocam.. Desteğini ve eleştirilerini beklerim demişsiniz. Sizi eleştireceğim tek konu Fenerbahçe hakkında düşündükleriniz olur heralde :) Rabbim açtığınız yolda yardımcınız olsun hocam.. 
                                                                                                             Ş. S.

***

s.a Hocam en çok zoruma giden de ne biliyor musunuz. Kafası En çok siyasete yatkın olan kişilerin , siyasetin önünden bile geçmemeleri.....................................
Bir garip Yunusluktan çok Arslan misali. Vesselam...
       M.D

 


 
Kıy
metli Dostlar!
Uzun
 zamandır üzerinde titizlikle çalıştığımız "KIŞ ÜZÜMÜ" nihayet çiçek açtı.  
Kitabımızı
www.kitapyurdu.com 
www.dr.com
www.babil.com
www.n11.com
www.gittigidiyor.com
www.bkmkitap.com
www.harmankitap.com
www.idefix.com
gibi internet
 adreslerinden ve seçkin kitapçılardan temin edebilirsiniz.